Programavimo studija  
 

Paslaugos

Programuotojų komanda „Programavimo studija“ siūlo žemiau išvardintas programavimo ir serverių priežiūros paslaugas:

Verslo valdymo sprendimų kūrimas.

Pagal verslo klientų poreikius projektuojame ir realizuojame verslo sprendimus, pvz., klientų apskaitos sprendimai, įmonės resursų valdymo sprendimai, įmonės veiklos optimizavimo sprendimai ir pan.
Jei tai būtų, pavyzdžiui, kelionių agentūros, sistema galėtų automatiškai pateikti lankytojams naujausias keliones, jų aprašymus, rinktų lankytojų statistiką, kokiomis kelionėmis domisi ir pan. Tuo pačiu užsakovas gautų bendrą duomenų bazę, kuri padėtų automatizuoti rutininius ir pastovius darbus.

Duomenų bazių programavimas.

Taip pat mes užsiimame duomenų bazių programavimu, statistinės analizės įvairiais pjūviais programavimu.

Informacinių ir pramoginių portalų kūrimas.

Tuo pačiu mes užsiimame ir informacinių bei pramoginių portalų kūrimu. Tai gali būti diskusijų forumai, pažinčių puslapiai, skelbimų lentos, naujienų portalai, audio ir video apsikeitimų portalai ir pan.

IT sistemų analizė.

Taip pat mes atliekame esamų ir būsimų IT sistemų techninę analizę. Išanalizuojame esamas sistemas, pasiūlome būdus kaip jas būtų galima efektyviau atnaujinti ir tai realizuojame. Taip pat atliekame būsimų projektų analizes, išsiaiškiname detalius klientų poreikius ir parengiame techninę specifikaciją, kurios pagalba vėliau būtų galima įgyvendinti tokius projektus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas.

Prekybos verslui automatizuoti siūlome el. parduotuves. Čia suteikiame galimybes parduotuvės administratoriui tvarkyti turimas prekes ir jas pardavinėti internetu, klientams išrašyti sąskaitas faktūras ir kt. Esant reikalui įdiegiame atsiskaitymo sistemas per bankus ar kitas internete populiarias atsiskaitymo sistemas: paypal, worldpay, moneybookers, clickbank ir kt.

Taip pat tokioms el. parduotuvėms galime pasiūlyti įrankius pardavimų analizei, kurie leistų analizuoti pirkėjų įpročius, leistų atrinkti, kas klientui gali būti naudinga ir įdomu, o kas ne. Pasiūlytume įrankius, leidžiančius atlikti tokias analizes, panašiai kaip el. knygyno milžinas amazon.com.

Interneto svetainių kūrimas ir talpinimas.

Mes pagal kliento pageidavimus sukursime unikalų dizainą ar pasiūlysime klientui pasirinkti dizaino šablonus, kurie bus prijungiami prie turinio valdymo sistemos (TVS). Prie TVS galima suprogramuoti ir prijungti daugybę įvairiausių modulių (naujienos, nuotraukų albumai, balsavimo sistemos, archyvai, paieškos, vartotojų registracijos, naujienų prenumeratos, įvairios lankomumo statistikos, reklamos moduliai ir kt.).

Interneto puslapių dizaino kūrimas.

Pagal kliento poreikius kuriame unikalų dizainą, kurį vėliau prijungiame prie kuriamos interneto svetainės.

Interneto svetainių priežiūra ir aptarnavimas.

Atnaujiname jau esamas e-svetaines, taisome klaidas, pridedame daugiau funkcionalumo. Nepaliekame klientų be priežiūros, mes ir toliau prižiūrime klientų tinklapius.

Serverių priežiūra ir instaliavimas.

Diegiami pašto, interneto serveriai, failų saugyklos, rezervinių kopijų serveriai. Serveriams naudojamos Linux operacinės sistemos.

Konsultacijos.

Taip pat mes teikiame konsultacijas IT sistemų kūrime. Pasiūlome, ką papildomai galima automatizuoti, ar kokias papildomas funkcijas sistema galėtų teikti, kurios leistų optimizuoti ir palengvinti IT sistemos naudotojo darbą. Teikiame konsultacijas, kaip efektyviau ir patogiau realizuoti vienas ar kitas tokių sistemų funkcijas.

Taip pat teikiame konsultacijas ir internetinės rinkodaros bei SEO (tinklapių optimizavimo paieškos sistemoms) klausimais. Patarsime, kaip ir kur efektyviau minimaliomis sąnaudomis išreklamuoti turimas interneto svetaines, išdėstysime, kokie yra pagrindiniai tokios rinkodaros principai. Pasiūlysime įrankius, kaip efektyviai netradicinėmis priemonės išpopuliarinti turimą projektą.

LT | EN
 
 
Copyright © 2005-2010, Programavimo studija